WindowsProgramyCorel Painter 12.2.1.1212

Corel Painter 12.2.1.1212 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Corel Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
330 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
291

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Obsługa wielu formatów plików graficznych
Minusy:
  • Brak polonizacji

Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Program ten nie jest zwykłym narzędziem do obróbki grafiki cyfrowej, ale profesjonalnym pakietem do malowania, który pozwala użytkownikom na tworzenie wirtualnych obrazów, przy użyciu szerokiej gamy, najróżniejszych pędzli, tekstur papieru, farb, farb olejnych, akwareli, dzięki czemu stworzone obrazy prezentują się nawet lepiej, niż gdyby miały powstać w rzeczywistości. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi wśród grafików, które od lat zdobywa kolejne rzesze użytkowników. 

Jedną z największych zalet tego programu jest narzędzie o nazwie RealBristle, które współpracując z tabletem graficznym pozwala na operowanie wirtualnym pędzlem, kredą, markerem, piórem lub ołówkiem, jak gdyby ono znajdowało się w ręce. Aplikacja została przystosowana do otwierania plików zapisanych w formacie Adobe Photoshop.

Corel Painter 12 pozwala również na przekształcanie zdjęć cyfrowych w obrazy, a także tworzenie zaawansowanych grafik przy wykorzystaniu różnych technologii, z których warto wspomnieć przede wszystkim o efekcie kalejdoskopu, który pozwala na tworzenie na płótnie efektów kalejdoskopu, a także efekcie lustra, który umożliwia kopiowanie na przeciwną stronę płótna zaznaczonego obszaru. Program obsługuje wiele formatów plików graficznych, dlatego pozwala na kontynuowanie projektów zaczętych w innych aplikacjach tego typu. W porównaniu do poprzedniej edycji, Corel Painter 12 oferuje szereg nowych narzędzi graficznych, a także nowy interfejs, który jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z licznych opcji programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0