WindowsProgramyCorel PaintShop Pro X5 15.3.0.8 SP3

Corel PaintShop Pro X5 15.3.0.8 SP3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Corel
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
140 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Wysoka funkcjonalność
  • Bogaty zestaw narzędzi i efektów
  • Wysoka ergonomia pracy
  • Możliwość pracy na warstwach
Minusy:
  • Nieatrakcyjnie wyglądające gradienty

Corel PaintShop Pro to doskonały program do obróbki zdjęć. Od lat cieszy się świetną renomą zarówno wśród ludzi, którzy używają go do profesjonalnej obróbki zdjęć, jak też i użytkowników domowych. 

Corel PaintShop Pro to kompleksowe narzędzie pozwalające na organizowane biblioteki zdjęciowej oraz zaawansowaną edycję poszczególnych fotografii. Użytkownik może poprawić oświetlenie, wykadrować zdjęcie, dodać dziesiątki efektów, które nadadzą fotografii artystycznego sznytu. Poza tym, program posiada specjalny tryb Ciemnia retro, który przerobi zwykłe zdjęcia tak, by wyglądały jakby zostały stworzone analogowym aparatem i wywołane w ciemni. Nada to niezwykłego charakteru twoim zdjęciom. Program posiada możliwość tworzenia zdjęć HDR, daje możliwość stosowania filtrów połówkowych czy pracy na plikach RAW. W Corel PaintShop Pro możliwe jest usuwanie efektu czerwonych oczu czy obróbka twarzy, tak by była bardziej nieskazitelna.

Poza rozbudowanymi możliwościami edycji zdjęć, Corel PaintShop Pro posiada również możliwość własnego projektowania grafik: użytkownik może korzystać z wielu pędzelków, a jeśli okaże się ich zbyt mało - możliwe jest zaimportowanie ich z Adobe Photohop. Poza tym, Corel PaintShop Pro możliwa jest praca na warstwach.

Corel PaintShop Pro może być wykorzystywany do tworzenia stron internetowych, albumów, tapet czy plakatów. Mimo dużej funkcjonalności, program pozostaje atrakcyjny cenowo - za wersję pełną trzeba zapłacić około 300 złotych. Przed zakupem możliwe jest sprawdzenie wersji próbnej, która jest dostępna na naszej stronie w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0