WindowsProgramyCorelDRAW Graphics Suite X6 16.4.0.1280

CorelDRAW Graphics Suite X6 16.4.0.1280 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Corel
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
561 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1570

Nasza ocena:

Kamil
3
Plusy:
  • Ogromna liczba opcji, funkcji, narzędzi i dodatkowych modułów.
  • Mimo wysokiego zaawansowania program jest dość prosty w obsłudze.
  • Bardzo ciekawa alternatywa dla Photoshopa.
Minusy:
  • Zbyt złożony i skomplikowany do prostych zastosowań.

CorelDRAW Graphics Suite X6 to bardzo zaawansowany, wyposażony w niezliczoną ilość narzędzi i opcji program graficzny, który znajdzie zwolenników zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

 

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 w swym składzie posiada praktycznie wszystko, co jest niezbędne do kompleksowej edycji fotografii lub grafiki. Program idealnie sprawdzi się zarówno przy prostych projektach związanych z obróbką i edycją zdjęć, jak i skomplikowanych operacji polegających na składzie publikacji, edycji animacji itp. Mimo ogromnego zaawansowania, po krótkim treningu w programie odnajdą się także początkujący, którzy przerobią swoje zdjęcia z wakacji, rodzinnych imprez itp.

 

Pełnię możliwości odkryją przede wszystkim profesjonaliści, którzy będą potrafili skorzystać ze złożoności oraz mnogości funkcji. Cały pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 składa się z modułu CorelDRAW X6, który służy do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint X6, który z kolei stworzony został do edycji grafiki rastrowej. To jednak nie wszystko, gdyż do rąk użytkowników oddano także moduł Corel CAPTURE X6, służący do tworzenia zrzutów ekranowych, jak również Corel CONNECT, czyli ciekawą przeglądarkę stworzoną specjalnie do wyświetlania zdjęć zarówno na dysku lokalnym, jak i w sieci.

 

W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite X6 znajdziemy także wiele ciekawostek, na przykład narzędzie o nazwie Color Harmoniec, czyli dodatku pozwalającym jednym kliknięciem paletę kolorów dopełniających, dla już wybranych barw. Możemy również modyfikować całą paletę kolorystyczną projektu z zachowaniem różnic między odcieniami. Wszystkie ulubione szablony oraz style możemy zapisywać, a następnie wykorzystywać w innych projektach. Osoby, które często drukują zainteresują się także funkcją Power Clip, w której znaleźć można specjalne ramki pomagające zarezerwować miejsce w projekcie dla tekstu lub grafik.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0