WindowsProgramyCutePDF Writer 3.0.0.4

CutePDF Writer 3.0.0.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Acro Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.82 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Program działa jako wirtualna drukarka
Minusy:
  • Brak polonizacji

CutePDF Writer 3.0.0.4 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje tworzyć ze swoich dokumentów pliki PDF. To niewielkie (instalator ma tylko 1,82 MB) narzędzie instaluje w systemie wirtualną drukarkę, która następnie „drukuje” tego typu dokumenty. Dzięki temu w każdym wypadku możemy stworzyć dokument PDF. Wystarczy dowolny edytor tekstu czy też program z możliwością drukowania. Klikamy po prostu wydruk i wybieramy wirtualną drukarkę. Następnie dokument zostaje zapisany jako PDF. Możemy także tworzyć PDF ze stron internetowych. Wystarczy przeglądarka z opcją drukowania.

Pobranie tego użytecznego narzędzia można wykonać z tej właśnie strony. Nie kosztuje to oczywiście ani grosza. Wypada dodać, że nie ma wydania CutePDF Writer po polsku, jednak nie jest to żaden problem. Instalator zawiera interpreter języka PostScript – Ghostscirp, który umożliwia tworzenie plików PDF. Aby najnowszy CutePDF Writer działał prawidłowo, potrzebuje także konwertera PS2PDF. W trakcie instalacji musimy zaznaczyć, że chcemy go zainstalować i wówczas jest on dołączany do programu – oczywiście całkowicie za darmo.

Jeśli więc chcesz mieć możliwość łatwego tworzenia dokumentów PDF, pobierz CutePDF Writer. To doskonała aplikacja na każdą sytuację. Jego użytkownicy podkreślają zgodność tworzonych w ten sposób dokumentów z oryginałami. Aplikacja nie dokonuje żadnych przekłamań, nie zdarza jej się także gubienie elementów (np. grafik), na co narzekają użytkownicy innych tego typu programów. Dlatego też wciąż rozwijany CutePDF Writer można polecić każdemu i mieć pewność, że nikt nie będzie rozczarowany jego działaniem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0