WindowsProgramyDAMN NFO Viewer 2.10.0032 RC3

DAMN NFO Viewer 2.10.0032 RC3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Ivanopulo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
589

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Program posiada wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia
Minusy:
  • Możliwe problemy z najnowszymi systemami operacyjnymi

DAMN NFO Viewer to darmowy program służący do odtwarzania plików o rozszerzeniu NFO i DIZ, zawierających grafiki wykonane w popularnej w latach osiemdziesiątych formie ASCII-Artów.

Program może zostać zintegrowany z systemem Windows i wszystkie pliki o rozszerzeniu NFO będą otwierały się w DAMN NFO Viewer, jako w domyślnym programie. W tym celu należy jedynie zaakceptować sugestię programu podczas pierwszego uruchomienia. Możliwe jest również samodzielne wybieranie plików do podglądu. 

Aplikacja posiada prosty, wręcz szczątkowy interfejs oraz niewielkie możliwości konfiguracji. To w zasadzie jedynie narzędzie do poglądu grafiki ASCII w standardzie Unicode i UNIX. Możliwe jest jedynie ustalenie tła dla obrazka. Przydatną funkcją jest detekcja adresów e-mail i hyperlinków w oglądanych grafikach oraz system „przeciągnij i upuść”, znacznie przyspieszający przeglądanie.

DAMN NFO Viewer jest dostępny w angielskiej wersji językowej. Mimo, że nie jest rozwijany od 2002 roku, to działa na nowych systemach operacyjnych takich jak Windows 7 i nadal może spełniać rolę przydatnego narzędzia dla miłośników grafik ASCII. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0