WindowsProgramyDarkWave Studio 4.1.7

DarkWave Studio 4.1.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Daniel Werner
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
548

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Dużo opcji obróbki dźwięku
  • Otwarta licencja
Minusy:
  • Interfejs tylko w języku angielskim
  • Program sugeruje instalację zewnętrznych aplikacji, które nie mają dobrej opinii

DarkWave Studio to najnowsza wersja wirtualnego studia nagrań do tworzenia wysokiej jakości muzyki elektronicznej. Prostota interfejsu sprawia, że początkujący producent nie będzie miał problemów z obsługą programów a wielość opcji powinna zadowolić nawet profesjonalistę. 

Aplikacja pozwala na podłączanie urządzeń w standardzie VST i formacie VSTi razem z urządzeniami dostępnymi programowo w DarkWave Studio. Program wyposażono w specjalny algorytm wykorzystujący procesory wielordzeniowe, co pozwala na zwiększenie wydajności przy projektach wymagających pracy w czasie rzeczywistym. Aplikacja obsługuje również "na żywo" instrumenty z interfejsem MIDI. 

W darmowym pakiecie DarkWave Studio otrzymujemy następujące funkcje:

ES SpatialVerb - kamera pogłosowa z symulacją przestrzenną,

ES DGenR8 - wirtualny tryb perkusji analogowej, nawiązujący do klasycznego Rolanda TR-909,

ES AntiAlias - cyfrowy filtr do poprawy jakości nagrań (oversampling),

ES BassHead - Symulacja syntezatora analogowego, z trzema oscylatorami niskich częstotliwości, filtrami i szerokim wachlarzem regulacji,

ES Mixer - mikser 8-ścieżkowy z dwoma dodatkowymi ścieżkami do produkcji. Każdą ścieżkę wyposażono m.in. w 3-pasmowy equalizer, regulację głośności w zakresie 60dB i 2 pętle efektów.

Po zakończeniu prac nad ścieżką dźwiękową mamy możliwość eksportowania plików w uniwersalnych formatach takich jak FLAC, MP3 oraz innych. DarkWave Studio jest dostępne za darmo, bez żadnych ograniczeń. Producent zapewnia ciągłe aktualizacje, a nie bez znaczenia jest fakt, że oprogramowanie jest rozpowszechniane na licencji GPL i na stronie oficjalnej dostępny jest pełny kod źródłowy. DarkWave Studio działa na Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0