WindowsProgramyDefraggler 2 2.14.706

Defraggler 2 2.14.706 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Piriform Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta obsługa.
  • Intuicyjny interfejs.
  • Dwa tryby defragmentacji.
Minusy:
  • Brak automatycznych aktualizacji.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

Defraggler to niewielki i prosty w obsłudze program do defragmentacji dysków twardych. Warto zwrócić uwagę, że narzędzie zostało stworzone przez twórców tak popularnych aplikacji, jak CCleaner oraz Recuva. 

Za pomocą programu Defraggler bardzo szybko i prosto przeprowadzimy proces optymalizacji i defragmentacji dysku twardego. Taki swoisty porządek pozwoli podnieść wydajność dysku twardego, a co za tym idzie szybkość działania całego komputera. Jak przystało na oprogramowanie firmy Piriform, interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty, prosty w obsłudze i w pełni w języku polskim, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez wiedzy informatycznej poradzą sobie z obsługą wszystkich funkcji.

Po uruchomieniu programu zostanie wyświetlona kompletna lista zainstalowanych dysków twardych wraz z zewnętrznymi i przenośnymi magazynami danych. Oprócz tego, program wyświetli informacje na temat rodzaju każdego dysku, pojemności, systemie plików, zajętym i wolnym miejscem oraz rzecz jasna poziomie defragmentacji plików. Jeśli chodzi o sam proces defragmentacji, użytkownik może wybrać tryb (pełny lub szybki), przeprowadzić samą analizę (program wyświetli wielkość fragmentowanych plików, stopień fragmentacji etc.) lub przetestować napęd za pomocą wbudowanego benchmarku badając jego wydajność oraz kondycję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0