WindowsProgramyDeskSpace 1.5.8.14

DeskSpace 1.5.8.14 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Otaku Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,58 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Patryk Nowak
Plusy:
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość ustawienia do 6 wirtualnych pulpitów.
  • Przyjemny wygląd.
Minusy:
  • Program udostępniany na zasadzie licencji trial.

DeskSpace to niezwykle ciekawy program, który umożliwia stworzenie sześciu wirtualnych pulpitów w systemie Windows XP oraz Vista – wszystkie pulpity wyświetlane są w postaci trójwymiarowego sześcianu.

Program DeskSpace, znany wcześniej pod nazwą Yod'm 3D po instalacji tworzy na pulpicie wirtualną, trójwymiarową kostkę, którą możemy dowolnie obracać wybierając tym samym pulpit, z którego chcemy skorzystać. Jeśli ktoś kiedykolwiek korzystał z systemu operacyjnego Linux, z pewnością kojarzy specjalny plugin o nazwie Cube w menadżerach okien takich jak Compiz czy Beryl. 

W najnowszej odsłonie programu zastosowano wiele wygodnych funkcjonalności. Użytkownicy mogą między innymi przenosić poszczególne elementy (foldery, pliki, katalogi, ikony programów, okna etc.) pomiędzy różnymi pulpitami. Oprócz tego mamy możliwość obsługi wirtualnych pulpitów na wielu monitorach, zaś wszystkie animacje i operacje są płynniejsze i bardziej atrakcyjne wizualnie.

Warto również wspomnieć o możliwości ustawiania różnych tapet na każdym pulpicie itp. Należy pamiętać, że do poprawnego działania programu DeskSpace niezbędna jest w miarę mocna karta graficzna obsługująca biblioteki DirectX przynajmniej w wersji 9.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0