WindowsProgramyDesktop Notes 2.0

Desktop Notes 2.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Wojciech Kulik
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.24 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
518

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Małe zużycie procesora i pamięci
  • Możliwość tworzenia list zadań
Minusy:
  • Niektóre darmowe programy mają większą funkcjonalność

Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć. Zadaniem programu jest właśnie przypominanie nam o wszelkich spotkaniach, tym co mamy zrobić danego dnia jak również ważnych datach takich jak urodziny kogoś z rodziny.

Program wszelkie informacje przechowuje w postaci kolorowych karteczek umieszczonych na pulpicie. Występują one w trzech rodzajach: tekstowej, z datą oraz listy zadań. Każda z nich ma nieco inne zastosowanie, jednak najciekawsza jest bez wątpienia ostatnia z wymienionych czyli lista zadań. Umożliwia ona stworzenia precyzyjnego wykazu celów, które postanowiliśmy zrealizować a potem stopniową weryfikację tego jak przebiega ich realizacja. Desktop Notes posiada nieograniczony rozmiar treści notatki – w przypadku przekroczeniu rozmiaru ekranu, aplikacja automatycznie dodaje suwak.

W ramach przypomnienia program może nie tylko informować nas wykorzystując do tego okienko z informacją. Mamy też możliwość ustalenia akcji systemowej takiej jak wyłączenie komputera. Program pozwala na stosowanie skrótów klawiaturowych w celu dodawania lub edycji notatek. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0