WindowsProgramyDesktop Publisher Pro 1.4.4

Desktop Publisher Pro 1.4.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Cristallight Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Michał
2
Plusy:
  • Łatwa obsługa
  • Przystosowanie do starych systemów operacyjnych
Minusy:
  • Niewielka liczba narzędzi
  • Archaiczny interfejs
  • Brak wsparcia dla nowych systemów operacyjnych

Desktop Publisher Pro to narzędzie dla osób potrzebujących prostego w użytkowaniu programu DTP, pozwalającego na składanie tekstu, zdjęć i tabel. 

Aplikacja wyróżnia się prostym interfejsem i przystosowaniem do pracy na starszych systemach operacyjnych z Windows 98 i NT włącznie.  W porównaniu do w pełni profesjonalnych, komercyjnych aplikacji, pakiet narzędzi Desktop Publisher Pro nie wygląda szczególnie okazale, ale gwarantuje to prostą pracę z tekstem: kopiowanie, importowanie, wycinanie, tworzenie nagłówków i kolejnych kolumn ulotek czy e-booków. 

Desktop Publisher Pro w wersji na Windows nie jest rozwijany od kilku lat. Aplikacja jest tworzona jedynie na MacOSX, więc posiadacze systemu Microsoftu muszą liczyć się z tym, że program może nie działać w 100% poprawnie na Windows 7 lub 8. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że DesktopPublisher Pro nie jest darmowy – licencja kosztuje blisko 20 dolarów, więc przed decyzją o zakupie aplikacji, warto sprawdzić ofertę darmowych narzędzi  prezentowanych w kategorii Programy DTP na Pobierz.pl.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0