WindowsProgramyDesktopOK 3.85

DesktopOK 3.85 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Nenad Hrg
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość zapisania stanu pulpitu oraz przywrócenia stanu sprzed awarii.
  • Kilka dodatkowych funkcji.
Minusy:
  • Program przeznaczony głównie dla estetów

DesktopOK to bardzo przydatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego uporządkujemy, a następnie zapiszemy stan wszystkich ikon na pulpicie komputera z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

Program DesktopOK jest skierowany do tych użytkowników, którzy dbają o porządek swojego wirtualnego pulpitu i chcą zawsze mieć wszystko poukładane. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć wszystko uporządkowane. To również recepta na szybki ratunek, gdy po awarii jakiegoś programu zostaje przywracany standardowy układ ikon – wystarczy szybko przywrócić zapisany za pomocą DesktopOK stan.

Co ciekawe, program ma również kilka dodatkowych funkcji, takich jak możliwość przeniesienia aplikacji z paska zadań do zasobnika systemowego. Ponadto za pomocą DesktopOK możemy ukryć kursor myszki lub wszystkie ikony na pulpicie komputera np. przed wścibskimi oczami współpracowników lub innych lokatorów. Na deser dostajemy możliwość sterowania poziomem głośności w komputerze za pomocą rolki w myszce.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0