WindowsProgramyDiagram Designer 1.26

Diagram Designer 1.26 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MeeSoft
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
315

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Darmowa, otwarta licencja
  • Intuicyjny interfejs
  • polska wersja językowa
Minusy:
  • brak możliwości eksportu do formatów użytkowanych przez inne programy tego typu

Diagram Designer to prosty i darmowy program to rysowania (wektorowego) schematów i diagramów, posiada również możliwość zrobienia pokazu slajdów.

Diagram Designer posiada paletę obiektów, w tym także tych ze standardu UML, którą można rozszerzać o nowe elementy. Aplikacja umożliwia import obiektów, a także zapis gotowych prac, w którymś z następujących formatów: WMF, EMF, BMP, JPEG, PNG i GIF. Najnowsza wersja programu Diagram Designer umożliwia również pracę na warstwach, niestety wewnętrzny format zapisu tego programu nie jest kompatybilny z innymi aplikacjami tego typu.

Diagram Designer jest rozwijany na zasadach Open Source, więc każdy kto zna się na programowaniu, może pobrać kod źródłowy i zmodyfikować sobie aplikację tak, by idealnie pasowała do jego potrzeb. Możliwe jest również wspólne rozwijanie projektu wraz z jego autorem, Michaelem Vintherem.

Program w podstawowej wersji jest dostępny w angielskiej wersji językowej, ale dodatkowy plik językowy zawierający m.in. spolszczenie Diagram Designer można pobrać tutaj.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0