WindowsProgramyDirectory Opus 10.5.2

Directory Opus 10.5.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
GB Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26,30 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromna ilość zaawansowanych opcji.
  • Duża wygoda w zarządzaniu plikami.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Sporadyczne konflikty z innymi programami obsługującymi pliki.

Directory Opus to niezwykle zaawansowany program do zarządzania plikami na dysku twardym komputera. Zdaniem wielu użytkowników, narzędzie to stanowi świetną alternatywę dla takich programów, jak Norton Commander, Total Commander oraz co oczywiste, dla systemowego eksploratora plików. 

Po instalacji, program Directory Opus integruje się z powłoką systemu zastępując podstawowe funkcje Eksploratora Windows. Podczas pracy z plikami możemy korzystać z kilku trybów działania – zwykłym, czyli tym znanym z systemu Windows, rozszerzonym z dwoma panelami (dwa okna z plikami z możliwością przenoszenia plików „z okna do okna”) oraz pod postacią tradycyjnego drzewa katalogów.

Oprócz funkcji zarządzania plikami na dysku komputera, program Directory Opus wyposażono w narzędzia do synchronizacji danych, dzielenia i łączenia plików, konwertowania grafiki, wyszukiwania duplikatów i dowolnych plików na dysku lub nośniku zewnętrznym, mapowania dysków sieciowych, łączenia się z serwerami FTP etc. Osoby, które dbają o estetykę systemu z pewnością docenią możliwość zmiany wyglądu programu – duża baza dodatkowych skórek, pasków narzędzi itp. 

Directory Opus udostępniany jest w wersji próbnej – użytkownik może korzystać z programu bezpłatnie przez 60 dni od momentu instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0