WindowsProgramyDiskDigger 1.5.7.1537

DiskDigger 1.5.7.1537 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Dmitry Brant
Licencja:
Shareware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,36 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność odzyskiwania danych.
  • Ogromna liczba wspieranych nośników danych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa – interfejs w języku polskim.
  • Brak konieczności instalacji – program typu portable.
Minusy:
  • Niekiedy miesza nazwy plików.
  • Problemy przy odzyskiwaniu dużej ilości pojedynczych plików.

DiskDigger to bardzo niewielkie narzędzie, które nie wymaga instalacji. Za jego pomocą szybko, prosto i skutecznie odzyskamy różnego rodzaju dane, które zostały uszkodzone przy awarii sprzętu, skasowane lub skradzione przez szkodliwe oprogramowanie lub nieumyślnie usunięte z nośnika danych. 

Narzędzie DiskDigger pracuje w dwóch trybach – to użytkownik dokonuje wyboru, jakiego skanowania i odzyskiwania chce użyć. Pierwszy tryb o nazwie Dig Deep pozwala na odzyskanie danych z partycji w systemie plików NTFS, exFAT oraz FAT (FAT12, FAT16, FAT32). Oprócz tego użytkownik może przefiltrować wyszukane pliki pod względem rozmiaru lub nazwy, a następnie posortować zgodnie z preferowanymi kryteriami. 

Drugi tryb o nazwie Dig Deeper jest przydatny w poważniejszych sytuacjach lub wtedy, gdy pierwszy tryb nie zdał egzaminu. W tym wariancie odzyskiwania program dokonuje dokładnej analizy całej powierzchni dysku twardego lub wybranego nośnika w poszukiwaniu konkretnego pliku zgodnego z kryteriami, formatem etc. Możemy wyszukiwać zdjęcia i grafikę (również w formacie RAW), dokumenty, pliki muzyczne, wideo, archiwa, pliki wykonywalne etc.

Program DiskDigger wspiera większość powszechnie dostępnych nośników danych, takich jak dyski twarde (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne podłączane do komputera za pośrednictwem portu USB lub innych kompatybilnych złączy), pamięci flash (pendrive, karty pamięci w różnych formatach itp.), płyty CD, DVD i Blu-Ray, dyskietki itp. Podczas skanowania możemy podejrzeć pliki graficzne lub odsłuchać pliki muzyczne – to dobry sposób, aby sprawdzić czy wyszukane pliki są tymi, których szukamy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0