WindowsProgramyDocStorage 1.6.0

DocStorage 1.6.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
SILVERCODERS
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
583

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Program jest darmowy przy wykorzystaniu w niewielkim zakresie.
  • Możliwość katalogowania ogromnej ilości różnych dokumentów.
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Licencja rozszerzona, niezbędna w większej firmie jest płatna.

DocStorage to bardzo przydatne i zaawansowane narzędzie, które przyda się szczególnie w niewielkiej firmie i przedsiębiorstwie. To bardzo wygodne oprogramowanie znacząco usprawni obieg i zarządzanie dokumentami w firmie.

 

Program DocStorage poradzi sobie z ogromną ilością elektronicznych lub papierowych dokumentów, takich jak podania, reklamacje, faktury, gwarancje, rachunki, protokoły, raporty i wiele, wiele innych. Za pomocą programu możemy przeglądać, czytać, edytować, dzielić je na kategorie, dokonywać agregacji, tworzyć raporty na każdej stacji roboczej etc. Co więcej, w każdej chwili możemy stworzyć kopię zapasową istniejącej bazy, co z kolei jest niezwykle ważną kwestią bezpieczeństwa w firmie.

 

Warto pamiętać, że dokumenty mogą być dodawane do bazy danych zarówno z użyciem lokalnych plików na stacji roboczej, jak również bezpośrednio ze skanera oraz automatycznie kompresowane. DocStorage potrafi wydobyć tekst z dokumentów w formacie doc, xls, ppt, pdf, rtf, odt, ods, odp, docx, xlsx, pptx i wielu innych. Co więcej, program przechowuje dokumenty wraz z oryginalną binarną wersją. Program jest darmowy, jeśli korzystamy z niego w niewielkiej firmie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0