WindowsProgramyDr.Web 9.0

Dr.Web 9.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Doctor Web
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
160 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
  • Polska wersja
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Nieatrakcyjna szata graficzna programu

Dr.Web to jeden z najlepszych programów antywirusowych, który obok Kaspersky Antivirus stanowi rosyjską czołówkę tego typu aplikacji, która skutecznie zdobywa coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Największą zaletą tego oprogramowania jest wysoka skuteczność, o czym świadczą wyniki testów przeprowadzanych przez najlepsze magazyny komputerowe. Co bardzo ważne, Dr.Web to antivirus, który nie obciąża tak bardzo zasobów systemowych jak np. Panda czy wspomniany Kaspersky, dzięki czemu nie wymaga aż tak mocnych platform do instalacji.

Dr.Web oferuje wszystko to co należy oczekiwać od aplikacji tego typu. Najważniejszy jest zaawansowany skaner, który nie przepuści żadnemu wirusowi i który oprócz partycji dysku, skanuje również procesy, pamięć, a nawet pliki startowe. Pełna wersja Dr.Web gwarantuje również ochronę poczty internetowej, dzięki czemu spyware i wirusy mają zamkniętą drogę do komputera. Program jest często aktualizowany, dzięki czemu jego skuteczność z wersji na wersję jest coraz lepsza. 

Dr.Web został wyposażony w zaawansowane narzędzia heurystyczne, dzięki czemu program wykrywa również jeszcze nieznane zagrożenia. Zaletą tego antywirusa jest również fakt, że Dr.Web jest po polsku, co wraz z czytelnym interfejsem i prostotą działania sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. 

Niestety, tak zaawansowane narzędzie jak Dr.Web, nie jest za darmo, przez co dostępna na naszej stronie wersja trial wystarcza na krótki czas, który należy przeznaczyć na testy. Pobierz Dr.Web i sprawdź jak działa jeden z najskuteczniejszych programów antywirusowych na świecie. Najnowszą wersję testową Dr.Web za darmo znajdziesz w naszym serwisie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0