WindowsProgramyDraftSight V1R3.2

DraftSight V1R3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Dassault Systemes
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
114 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
902

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba obsługiwanych formatów
  • Wysoka zgodność ze standardem DWG/DXF
  • Polski interfejs
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

DraftSight to darmowe narzędzie do tworzenia projektów 2D typu CAD. Aplikacja została zaprojektowana na wzór AutoCAD-a, dzięki czemu posiada przejrzysty interfejs z wygodnie rozmieszczonymi narzędziami do rysowania i edycji. Warto odnotować fakt, że program jest dostępny w polskiej wersji językowej.

DraftSight pozwala na pracę z plikami DWG, posiada wsparcie dla warstw, linii komend oraz funkcji szablonów. Poza tym, możliwe jest korzystanie z dynamicznego zoomu oraz możliwości publikowania projektów w eDrawings. Użytkownik może zapisywać swoje prace w formacie DWG/DXF, binarnych plikach ASCII DXF,  PDF, a także jako pliki graficzne .jpeg, .pdf, .png, .sld, .svg, .tif, .stl. W DraftSight można pracować na plikach graficznych .bmp, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .tif, .tiff oraz projektach zapisanych w DWG/DXF. Dużym atutem jest wysoki stopień zgodność w zachowaniu standardów formatu, co pozwala na otwieranie projektów wykonanych w DraftSight w AutoCAD.

DraftSight jest programem dostępnym do pobrania za darmo, jednak konieczna jest bezpłatna aktywacja na stronie producenta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0