WindowsProgramyDrEryk 4.10

DrEryk 4.10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Ericpol. Sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
57.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
336

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • kompleksowa obsługa gabinetów medycznych
  • menu w języku polskim

drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna. Przede wszystkim mamy tutaj do czynienia z licznymi usprawnieniami dotyczącymi dokumentacji medycznej. drEryk pozwala także na drukowanie recept na gotowych formularzach, tworzenie i edytowanie karty zdrowia pacjenta, wystawianie skierowań do szpitali i specjalistów, orzeczenia na potrzeby ZUS i KRUS, dokumentację medyczną, formularze dla instytucji i wiele, wiele innych. Całość opatrzona została polskim menu, przez co obsługa nie powinna nikomu sprawić problemów. Kolejną funkcją wartą wspomnienia jest możliwość łatwego stwarzania statystyk dotyczących każdego aspektu działalności – od skierowań po choroby.

 

drEryk to także potężna baza leków. Jest tam ponad 20 tysięcy pozycji, a dodatkowo aplikacja jest cały czas aktualizowana. Oprócz tego mamy tu świetne, ułatwiające pracę rozwiązania dla managerów i dyrektorów. Są to formularze i statystyki dotyczące pracowników, czasu ich pracy, urlopów i zwolnień. O to, aby dane nie zostały stracone w ten czy inny sposób, dba system automatycznego tworzenia kopii bezpieczeństwa. Ostatnią z wielu rzeczy na jakie warto zwrócić uwagę w przypadku drEryk, są wymagania sprzętowe. Te nie są wysokie, w związku z tym jego używanie nie wiąże się z koniecznością modernizacji sprzętu posiadanego przez placówkę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Lekarska Witam serdecznie! Chciałabym zaprosić wszystkich lekarzy do zapoznania się z serwisem dedykowanym właśnie Wam. Cały serwis, jak i korzystanie z niego w wersji podstawowej jest dla lekarzy całkowicie BEZPŁATNE.Zapraszam na stronę: www.mobi-med.plPortal może stanowić narzędzie pomocne przy pracy, między innymi dzięki możliwości generowania recept, skierować do specjalistów, czy też sanatoriów. Jest też swoistą wizytówką lekarza z wszystkimi niezbędnymi do kontaktu danymi, a przez to - fenomenalnym narzędziem stanowiącym dodatkowe źródło pacjentów.