WindowsProgramyDriver Booster 2.1.0.162

Driver Booster 2.1.0.162 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
IObit.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,11 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo szybka i skuteczna praca.
  • Sprawne wyszukiwanie aktualizacji.
  • Wykrywa większość sterowników nawet nietypowych sprzętów.
Minusy:
  • Wraz z programem instalują się różne, zbędne dodatki.
  • Nie zawsze wybiera najnowsze wersje sterowników.

Driver Booster to narzędzie stworzone przez firmę IObit przeznaczone do zaawansowanego zarządzania sterownikami do wszystkich urządzeń podłączonych do komputera z systemem Microsoft Windows. Dzięki tej aplikacji mamy pewność, że w systemie są zawsze aktualne i sprawne sterowniki.

Program Driver Booster przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy posiadają wiele podzespołów oraz dodatków w komputerze tj. karty graficzne, muzyczne, telewizyjne, sieciowe, drukarki, skanery itp. W większości przypadków zapanowanie nad aktualnością kilkunastu sterowników nie jest łatwe, dlatego też program, który zrobi to za nas jest świetną alternatywą. Co prawda obecnie program jest w fazie rozwoju, jednak rozsądne testy nie powinny wpłynąć negatywnie na stan systemu operacyjnego.

Głównym zadaniem programu Driver Booster jest skanowanie całego systemu w poszukiwaniu wszystkich nieaktualnych, przestarzałych lub uszkodzonych sterowników do różnego rodzaju sprzętu. Cały proces w zależności od ilości zainstalowanych dodatków i podzespołów trwa maksymalnie kilkanaście sekund. Po zakończeniu skanowania program wyświetli listę sterowników wraz z ich stanem zaznaczając, która pozycja wymaga aktualizacji lub naprawy. Oczywiście program zapewnia szybką i sprawną aktualizację.

Warto również zaznaczyć, że program sam tworzy punkty przywracania pozwalając przywrócić system do poprzedniego stany na wypadek awarii lub nieudanej aktualizacji. Użytkownik może samodzielnie wybrać, czy program Driver Booster ma automatycznie sprawdzać aktualizacje, uruchamiać się wraz ze startem systemu, czy też wykonywać skanowanie o określonych porach lub w odstępach czasu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0