WindowsProgramyDriver Cleaner 3.3

Driver Cleaner 3.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Heaven Media Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,43 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
458

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość usunięcia zbędnych plików i pozostałości po starych sterownikach.
  • Czytelny i prosty interfejs również w języki polskim.
Minusy:
  • Ryzyko uszkodzenia systemu operacyjnego oraz sprawnych sterowników.
  • Program skierowany tylko do zaawansowanych użytkowników.

Driver Cleaner to bezpłatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego nie tylko usuniemy zbędne sterowniki, ale również pozostałe po nich pliki oraz wpisy w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

Program Driver Cleaner poradzi sobie z kasowanie sterowników niemal wszystkich urządzeń, ze szczególnym naciskiem na karty graficzne takich firm, jak nVidia, ATI, Realtek, 3Dfx, SIS i innych. Zdaniem producentów programu, w pierwszej kolejności użytkownicy powinni skorzystać z tradycyjnej formy deinstalacji sterowników z poziomu Panelu Sterowania w Windows.

Warto również wspomnieć o tym, że Driver Cleaner zintegrowany jest z przydatnym dodatkiem usuwającym nadpisywane pliki CAB przez Service Packi dla Windows o nazwie Cab Cleaner. Co prawda obsługa programu nie jest skomplikowana, ale możliwość poważnego uszkodzenia systemu lub usunięcia potrzebnych sterowników sprawia, że jest on przeznaczony tylko dla zaawansowanych użytkowników. Program posiada również polski interfejs, który należy wybrać podczas instalacji i włączyć manualnie w opcjach programu - Options => Language => Polish => Save.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0