WindowsProgramyDriverMax 7.15.0.27

DriverMax 7.15.0.27 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Innovative Solutions
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
531

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5

DriverMax to jeden z najlepszych, darmowych programów służących do wyszukiwania i instalacji najnowszych wersji sterowników dla komponentów naszego komputera. Dzięki niemu każdy użytkownik w niezwykle prosty sposób może w bezpieczny sposób zaktualizować oprogramowanie i cieszyć się najnowszymi wersjami sterowników wymaganych do sprawnej pracy komputera.

Tego typu operacja to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Nie musimy bowiem manualnie wyszukiwać oprogramowania na stronach producenta każdej z części składowych naszego PC. Jak to działa? Po zainstalowaniu i uruchomieniu DriverMax samoczynnie przeprowadzi skanowanie w poszukiwaniu starego lub brakującego oprogramowania, zaproponuje pobranie aktualnych wersji i po naszym potwierdzeniu zainstaluje je po kolei. Sam proces jest na tyle prosty, że nie powinni mieć z nim żadnego problemu nawet ci nieco mniej zaawansowani użytkownicy.

Podobnie jak u konkurencji, tak i tutaj mamy do czynienia z funkcją tworzenia kopii zapasowych na wypadek nieprawidłowej instalacji, któregoś z komponentów.
Ważne:
aby uzyskać dostęp do pełnej bazy danych sterowników, należy wcześniej przejść proces rejestracji konta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0