WindowsProgramyDropbox 2.4.7

Dropbox 2.4.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Dropbox
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo wygodna i prosta synchronizacja.
  • Możliwość rozszerzania pojemności konta.
  • Działanie multiplatformowe.
Minusy:
  • Prędkość synchronizacji uzależniona od sieci.
  • Niekiedy opóźnienia w synchronizacji.

Dropbox to niezwykle popularna i chwalona przez użytkowników usługa dysku w chmurze. Za pomocą tego programu możemy przechowywać dowolne pliki na wirtualnym dysku. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na dowolnym komputerze lub urządzeniu przenośnym, a następnie zalogować się na swoje konto.

 

Po przesłaniu plików na swój dysk w chmurze, możemy uzyskać do nich dostęp np. z poziomu telefonu komórkowego lub tabletu. To idealna alternatywa dla przenośnych pamięci USB lub wiadomości elektronicznych. Oprócz tego możemy dzielić się swoimi plikami z innymi użytkownikami. W najnowszej odsłonie programu zastosowano opcję dzielenia się linkiem do konkretnego katalogu w chmurze, dzięki czemu możemy podzielić się np. zdjęciami z wakacji z rodziną lub znajomymi na forum lub portalu społecznościowym.

 

Obsługa programu Dropbox jest bardzo prosta i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Wystarczy stworzyć specjalny folder lub udostępnić dowolną lokalizację na dysku twardym. Aby skopiować pliki na wirtualny dysk, wystarczy skopiować pliki do folderu programu. Co ciekawe, usługa umożliwia synchronizację danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0