WindowsProgramyDrzewo Genealogiczne II 2.16.0.0

Drzewo Genealogiczne II 2.16.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
PL-Soft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
510

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Proste tworzenie drzewa genelogicznego
  • Możliwość dodawania plików multimedialnych
  • Wygodna funkcja wydruku
Minusy:
  • Po zakupie programu aktualizacje są darmowe tylko przez rok

Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach. Program posiada mnóstwo funkcji, które każdy może przetestować w wersji demo. 

Program pozwala na wprowadzanie i porządkowanie danych dotyczących członków rodziny (wersja testowa pozwala na uzupełnienie danych 50 osób). Możemy również dodawać pliki multimedialne – zdjęcia, filmiki, notatki czy opisy). Aplikacja pomaga w budowaniu drzewka genealogicznego, a także pozwala prowadzić kalendarium rodzinne z wszystkimi ważnymi wydarzeniami. Drzewo Genealogiczne II pozwala także na oznaczanie osób na dodanych do niego zdjęciach. Plik instalacyjny wersji testowej, który jest do pobrania z tej strony, pozwoli zapoznać się z niemal wszystkimi funkcjami. Mamy tu kilka ograniczeń, ale i tak dzięki niemu ocenimy, czy warto nabyć pełną wersję – kosztuje ona 119 złotych i jest do nabycia na stronie producenta.

Drzewo Genealogiczne II pozwala na automatyczne stworzenie serwisu HTML oraz drukować w formatach od A0 do A4. Wszystko to sprawia, że ten przeznaczony na Windows 7, Vista i XP program jest bezcenną pomocą dla każdego, kto chce uwiecznić historię swojej rodziny. Prosta obsługa, wszystkie możliwe funkcje oraz mnóstwo możliwości – oto główne cechy aplikacji Drzewo Genealogiczne 2. Zachęcamy do zapoznania się z jej darmową wersja testową.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0