WindowsProgramyDuOS 1.0.12.6371

DuOS 1.0.12.6371 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
American Megatrends Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
162,94 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Niezwykła wydajność i brak jakichkolwiek zwolnień.
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Zgodność z praktycznie wszystkimi aplikacjami ze sklepu Google Play.
Minusy:
  • Tylko 30-dniowa wersja próbna.

DuOS to niezwykle ciekawy program pełniący rolę emulatora systemu Google Android na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Narzędzie zostało stworzone przez popularnego producenta oprogramowania dla płyt głównych, czyli firmę American Megatrends. W wielkim skrócie program ten służy do pełnego emulowania urządzeń mobilnych z systemem Android wraz z możliwością uruchamiania wszystkich aplikacji i wspierania gestów, sensorów i ekranów dotykowych.

 

Za pomocą tego programu z tradycyjnego komputera możemy stworzyć duży tablet. Nie jest do tego wymagany ekran dotykowy, ale jeśli taki posiadamy, będziemy mogli korzystać z aplikacji dotykowych itp. Dokładnie tak samo, jak na smartfonie lub tablecie. Oczywiście liczba najróżniejszych opcji i możliwości jest niezwykle długa i pozwala dostosować wszystko do indywidualnych potrzeb. Możemy pracować w tradycyjnym trybie desktopowym korzystając z klawiatury i myszy, korzystając jednocześnie ze zintegrowanych z systemem aplikacji z systemu Android. Możemy je np. przypiąć do pasku zadać udostępniając im pliki zapisane na dyskach. 

 

Najważniejszą zaletą programu DuOS jest jego wydajność. W przeciwieństwie do tradycyjnych emulatorów, opisywany program działa z taką samą lub nawet wyższą wydajnością. Wyjątkiem są specjalistyczne aplikacje stworzone np. na architekturę ARMv7 itp. Wtedy program zacznie emulować odpowiednie środowisko. Co więcej, za pomocą DuOS będziemy mogli emulować nawet wymagające gry z możliwością wykorzystywania trybu pełnoekranowego oraz padów do gier np. PS3 oraz Xbox 360. Komputer wykorzysta swoje podzespoły, aby zapewnić płynne działanie. 

 

Program udostępniany jest na zasadach licencji testowej i pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji przez 30 dni. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0