WindowsProgramyDWG TrueView 2014

DWG TrueView 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Autodesk Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
182 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1582

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Pełna zgodność z formatem DWG
Minusy:
  • Angielska wersja językowa

DWG TrueView to rzecz przydatna dla osób mających styczność projektami wykonywanymi w takich programach jak AutoCAD. Program służy do przeglądania projektów zapisanych jako .dwg lub też .dxf. Aplikacja umożliwia oglądanie ich w trybie trójwymiarowym, do czego wykorzystuje komendy Orbit3D. Możemy dzięki tej aplikacji bez problemu wydrukować projekt i wybrać najlepszą dla niego skalę. Oprócz tego mamy również możliwość plotowania.

Aplikacja DWG TrueView powstała w tej samej firmie, która stworzyła AutoCAD, więc możemy mieć pewność, że wierność projektów będzie stuprocentowa. Dodatkowo mamy tu wsparcie dla obiektów z Autodesk Buildings Systems oraz Autodesk Architectural Desktop. Pobranie DWG TrueView jest całkowicie darmowe. Należy jednak zaznaczyć, że program ten nie oferuje żadnych możliwości dotyczących edycji przeglądanych projektów. DWG TrueView to tylko i wyłącznie przeglądarka tego typu plików. 

DWG TrueView nie posiada polskiej wersji językowej, więc przyda się znajomość angielskiego do jego obsługi. Program jest uaktualniany za każdy razem, jak producent wydaje nową wersję AutoCAD-a.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0