WindowsProgramyEasy Banner Creator 2.4

Easy Banner Creator 2.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Image Tools Group
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.98 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
324

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2,5
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Niewielkie możliwości graficzne
  • Archaiczny interfejs użytkownika
  • Brak polskiej wersji językowej
  • Droga licencja
  • Staroświeckie podejście do grafiki internetowej

Easy Banner Creator jest programem służącym do tworzenia banerów. Narzędzie umożliwia między innymi wstawienie jako tła koloru, gradientu lub wybranej grafiki oraz dodawanie efektów z bazy. Efekt pracy zostaje zapisany jako GIF.

Aplikacja cechuje się prosta obsługą - w lewej części okna programu znajdują się okna pozwalające na zdefiniowanie kolejnych ustawień banera: można ustawić co do piksela wysokość i szerokość grafiki, jego styl, kolor, typ zastosowanej czcionki oraz np. wczytać zdjęcie, które uatrakcyjni nasz GIF. Program pozwala na tworzenie statycznych i animowanych banerów w formacie małych buttonów lub dużych grafik zapełniających duży obszar strony internetowej.

Easy Banner Creator pozwala na pracę z plikami BMP, JPEG (JPG), GIF, PNG, PCX, TGA, PSD, ICO, importowanie wielu zdjęć do jednego pliku graficznego, który później można przystosować. Statyczne banery możemy zapisać do formatu PNG lub JPEG, natomiast animacje do GIF-a lub EBC. Program zapewnia dobrą optymalizację animowanych GIF-ów, dzięki czemu wielkość tworzonych plików nie będzie duża, co ma wpływ na szybkość ładowania się strony internetowej. 

Easy Banner Creator jest dostępny w angielskiej wersji językowej, w wersji testowej. Jedyną restrykcją Easy Banner Creator w wersji próbnej jest fakt, że nie ma możliwości zapisania baneru do formatu GIF. To ograniczenie może zostać zniwelowane po zakupie licencji na pełną wersją, która kosztuje 23 dolary.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0