WindowsProgramyEasy Screen Capture 2.0.4

Easy Screen Capture 2.0.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Longfine Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,34 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
302

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Możliwość przechwytywania całych witryn
  • Narzędzia edycyjne
Minusy:
  • Brak możliwości nagrywania wideo
  • Wysoka cena licencji

Easy Screen Capture to niewielka aplikacja pozwalająca na wygodne przechwytywanie zrzutów ekranowych z komputera. Narzędzie zostało przystosowane do pobierania całego ekranu oraz jego fragmentów, a także gier i filmów. 

Użytkownik może precyzyjnie dostosować zakres kadru: możliwe jest zaznaczenie czworobokiem, kołem lub elipsy. Poza tym, Easy Screen Capture, pozwala również na przechwytywanie aktywnego okna, aktywnego okna bez ramki czy całego ekranu. Aplikacja poradzi sobie z grami pracującymi w technologii DirectX oraz filmami. Możliwe jest przechwytywanie obrazków z pulpitu wraz z kursorem, a także pobieranie całych stron internetowych, nawet jeśli nie mieszczą się na jednym ekranie: można przesuwać stronę w dół, a program odpowiednio scali sobie w jeden duży plik graficzny całą witrynę.

Zdjęcia mogą być zapisywane w formacie bmp, jpg, gif, png oraz modyfikowane przez przycinanie, skalowanie, obracanie, dodawanie rozmycia, poprawę kontrastu czy dodanie adnotacji, strzałek czy innych obiektów. Easy Screen Capture może samodzielnie zapisywać zdjęcia do plików lub przenosić je do schowka.  

Prezentowana aplikacja jest dostępna w darmowej wersji testowej. Licencja na pełną edycję Easy Screen Capture to wydatek około 30 dolarów.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0