WindowsProgramyEditPlus 3.51

EditPlus 3.51 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
ES-Computing
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.91 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
332

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ciekawa i rozbudowana alternatywa dla systemowego notatnika.
  • Praktyczne narzędzie dla początkujących i zaawansowanych programistów.
  • Bardzo duża liczba ciekawych opcji edycyjnych.
Minusy:
  • W sieci możemy znaleźć równie ciekawe, ale w pełni darmowe alternatywy.

EditPlus to bardzo zaawansowany i funkcjonalny edytor tekstowy stworzony głównie z myślą o programistach i osobach, które wymagają od programu nieco więcej, niż może zaoferować na przykład systemowy Notatnik.

Program EditPlus zdaniem wielu użytkowników stanowi świetną alternatywę dla wbudowanego systemowego Notatnika oferując nieporównywalnie większą ilość ciekawych i przydatnych opcji. Program przyda się nie tylko profesjonalistom oraz osobom zajmującym się na co dzień programowaniem, ale również początkującym, którzy potrzebują prostego, choć rozbudowanego edytora tekstowego.

Mimo to program EditPlus zaoferuje najwięcej dobrego programistom, którzy w wachlarzu opcji znajdą bardzie wiele przydatnych pozycji. Aplikacja stanowi idealne narzędzie dla osób, które zajmują się modyfikacją kodu w takich językach programistycznych, jak HTML, PHP, Java, C/C++, CSS, ASP, Perl, JavaScript czy VBScript. Producenci edytora oddali do rąk użytkowników między innymi narzędzia do kolorowania składni, numerowania kolejnych linii, sprawdzania błędów ortograficznych, podświetlanie adresów URL i wielokrotnego cofania poleceń lub wykonanych czynności.

Jakby tego było mało, EditPlus wyposażono w dwie niezależne przeglądarki służące do odczytywania i modyfikacji heksów, jak również do podglądania utworzonego kodu Java lub HTML. Co ciekawe, program posiada możliwość przesyłania plików lokalnych bezpośrednio na zdefiniowany serwer FTP. Nie zabrakło również przydatnych opcji edycyjnych, takich jak możliwość wyszukiwania oraz zamiany dowolnych wyrazów lub zwrotów w tekście. Na deser dostajemy funkcje automatycznego uzupełniania tekstu, spory wybór gotowych szablonów do tworzenia kodów, rozbudowane opcje drukowania itp. Testowa wersja programu pozwala na testowanie przez 30 dni od daty instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0