WindowsProgramyEDIUS 7.0

EDIUS 7.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Thomson Canopus Co., Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
56 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
836

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4
Plusy:
  • intuicyjne menu
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Edius to oprogramowanie pozwalające na edycję plików wideo, które początkowo tworzyło studio Canopus Corporation, by wreszcie dostać się pod rękę Thomson Grass Valley. Jak na profesjonalne narzędzie do edycji plików wideo przystało Edius umożliwia zaawansowaną obróbkę plików wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwe jest sprawdzenie obrabianego filmiku, również po zastosowaniu dowolnego efektu i to bez przeliczania go.

 

Program został uzbrojony w masę przydatnych kodeków, które zapewniają wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Oprócz kodeka Canopus, program Edius udostępnia również kodek o nazwie Hi-vision, który zapewnia wsparcie dla popularnego formatu plików wideo w kamerach, a mianowicie HDV. Oprócz tego aplikacja, pozwala na edycję innych formatów, jak na przykład  DV, HDV, HD, MPEG-2 i nieskompresowany SD. 

Niestety program nie jest łatwy w obsłudze, dlatego mniej zaawansowani użytkownicy powinni skorzystać z pomocy, którą oferuje instrukcja lub samouczki umieszczone w sieci.

Wersja testowa pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji pakietu Edius przez okres 30 dniu. Po tym czasie, w celu dalszego użytkowania należy wykupić klucz licencyjny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0