WindowsProgramyEdytor etykiet 3.05

Edytor etykiet 3.05 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
ATHENASOFT Sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
920

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • polskie menu
  • dostęp do kodu UCC/EAN-128

Edytor Etykiet to prosty w obsłudze, polski program, który doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach oznakowujących swoje produkty, opakowania lub przesyłki za pomocą specjalnie zaprojektowanych etykiet lub naklejek. Dzięki prezentowanej aplikacji możemy stworzyć zarówno metki, jak i różnego rodzaju etykiety, tablice znamionowe, bilety, zaproszenia, wizytówki, formularze, blankiety oraz wiele innych.

 

Warto dodać, że producent zastosował tutaj możliwość dostępu do kodu UCC/EAN-128. Umożliwia to wydruk wszystkich, tzw. Identyfikatorów Zastosowań zatwierdzonych przez Krajową Organizację EAN. Wspomniane IZ służą przede wszystkim do dokładnej identyfikacji danego towaru (dane o trasie przewozu, różnego rodzaju daty, jednostka miary oraz wielkość). Tego typu identyfikatory używane są między innymi przez pocztę, służbę zdrowia czy wojsko.

Kolejny atut programu to dostęp do biblioteki EESERV.DLL. Umożliwia to skorzystanie z funkcji Edytora Etykiet podczas tworzenia wydruków i formularzy w innych aplikacjach. Na koniec warto wspomnieć, że program Edytor Etykiet rekomenduje między innymi Centrum Kodów Kreskowych Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0