WindowsProgramyEdytor wzorów 4

Edytor wzorów 4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
Caprisoft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
421

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Biblioteka wzorów
  • Możliwość tworzenia wykresów
  • Spore możliwości eksportu
Minusy:
  • Demo nie daje możliwości zapisu

Edytor wzorów to narzędzie pozwalające na edycję wzorów matematycznych oraz ich zapis w formacie  LaTeX i MathML, jak również w plikach graficznych. Aplikacja posiada kreator wzoru, pozwalający na wykorzystanie jednego z 50 gotowych przykładów takich jak wzór całkowy Cauchy’ego, Stokesa czy całka potrójna. Bibliotekę wzorów można rozszerzać o własne dzieła.

Program posiada również możliwość rysowania wykresów i zapisania ich do formatu WMF. Wzory można zapisywać również w formacie HTML, co umożliwia łatwą publikację ich w Internecie. Użytkowanie Edytora wzorów jest ułatwione dzięki zaimplementowaniu pakietu skrótów znanych z Windowsa. Wygodną pracę z wzorami gwarantuje również duża skala podglądu (od 25 do 400%) oraz dokładny i obszerny system pomocy, opisujący wszystkie funkcje aplikacji.

Edytor wzorów nie jest programem darmowym – koszt licencji na jedno stanowisko to 43 zł. Przed zakupem można sprawdzić wersję testową dostępną na naszej stronie. Plik waży zaledwie 1,5 MB i pozwala na pełne konfigurowanie własnych wzorów, jednak nie daje możliwości zapisywania naszej pracy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0