WindowsProgramyEmsisoft Emergency Kit 4.0.0.13

Emsisoft Emergency Kit 4.0.0.13 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Emsisoft
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
185 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
  • Darmowa licencja
  • Duża funkcjonalność
Minusy:
  • Możliwe fałszywe alarmy

Emsisoft Emergency Kit to darmowy do użytku domowego, pakiet narzędzi wyszukujących i usuwających złośliwe oprogramowanie. Aplikacja składa się z następujących komponentów:

1.  Emsisoft Emergency Kit Scanner

Program służy do skanowania dysku w poszukiwaniu wirusów, trojanów, dialerów, keyloggerów, robaków i programów adware. Skaner wyróżnia się prostym interfejsem graficznym interfejsem. 

2.  Emsisoft Commandline Scanner

Emsisoft Commandline Scanner posiada funkcjonalność Emsisoft Emergency Kit Scanner, ale może być obsługiwany tylko z linii komend – nie został wyposażony w interfejs graficzny, dlatego jest przeznaczony dla osób doświadczonych w obsłudze komputera. 

3. Emisoft HiJackFree 

To narzędzie pozwala na ręczne usuwanie złośliwego oprogramowania: HiJackFree  daje dostęp do zarządzania procesami, portami, hostami i różnymi plikami – słowem – daje dostęp do zarządzania manualnego całym systemem. Jest to potężne narzędzie, przeznaczone tylko dla doświadczonych użytkowników.

4. Emisoft BlitzBlank

BlitzBlank jest w stanie usuwać złośliwe oprogramowanie przed załadowaniem się systemu Windows.

Pakiet narzędzi Emsisoft Emergency Kit wyróżnia się dużą funkcjonalnością, brakiem konieczności instalacji oraz darmową licencja dla użytku niekomercyjnego. Dla niedoświadczonych użytkowników oddano Emsisoft Emergency Kit Scanner, który gwarantuje wygodę użytkowania porównywalną z tradycyjnymi antywirusami. Pozostałe programy są przeznaczone dla osób, które mają już doświadczenie w pracy z manualnymi narzędziami antywirusowymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0