WindowsProgramyemSzmal 3.14.0319.2300

emSzmal 3.14.0319.2300 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Krzysztof Mackojć
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
50 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość kontrolowania kilku rachunków jednocześnie.
  • Funkcja archiwizowania wszystkich wyciągów i raportów.
Minusy:
  • Dość skomplikowana obsługa oraz wymagania.
  • Wstępna konfiguracja może przysporzyć problemów.

EmSzmal to bardzo ciekawy i bezpłatny (do niekomercyjnych zastosowań domowych) program, za pomocą którego możemy kontrolować i zarządzać kontem bankowym. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób, które chcą skrzętnie monitorować wydatki i rozpocząć oszczędzanie.

Za pomocą programu EmSzmal możemy nie tylko sprawdzać wszystkie wykonane operacje bankowe, ale również modyfikować, usuwać i dodawać wykonane operacje oraz pobierać i przeszukiwać wszystkie wyciągi bankowe, aby mieć kontrolę nad każdą wydaną złotówką. Oczywiście użytkownicy programu mogą zarządzać swoim rachunkiem w niemal wszystkich większych bankach w Polsce, takich jak Alior Bank, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Meritum Bank, Millennium, Pekao SA (Pekao24), PKO BP (iPKO). Co więcej, program obsługuje również wszelkie płatności Allegro.pl.

Za pomocą programu emSzmal możemy prowadzić rachunki w kilku bankach jednocześnie, co z kolei pozwoli kontrolować wydatki z jednego miejsca. Rzecz jasna w programie nie zabrakło funkcji do sprawdzania salda na rachunku, pobierania najnowszych informacji dotyczących banku z funkcją archiwizacji różnych wyciągów i wyeksportowania wykonanych operacji bankowych do pliku HTML lub CSV/XML. Należy jednak pamiętać, że obsługa programu emSzmal może sprawić trudności początkującym użytkownikom.

Program emSzmal wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Oprócz tego niezbędna jest również baza danych Microsoft SQL Server 2005 lub 2008 – można ją pobrać z oficjalnej strony Microsoftu, choć na naszej stronie pobierzecie wersję z bazą danych. Domyślne hasło oraz login to: szef.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Darek Używam go w firmie od ponad 3 lat, zero problemów. Wszystkie wyciągi bankowe mam zawsze pod ręką.