WindowsProgramyESET Smart Security 6.0.316.1

ESET Smart Security 6.0.316.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
ESET
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
496

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wydajny silnik
  • Wygodny interfejs
  • Wysoka wykrywalność
Minusy:
  • Wysoka cena

ESET Smart Security to program, którego zadaniem jest zapewnienie Twojemu systemowi operacyjnemu maksymalnej ochrony przed niebezpieczeństwami płynącymi z sieci. Jest to bardzo mocna, rozbudowana zapora antywirusowa, która wykrywa także elementy spyware. Niestety, nie ma wersji ESET Smart Security za darmo, jednak na tej stronie znajduje się wersja trial, która pozwoli każdemu użytkownikowi przetestować możliwości programu.

Wersja próbna ESET Smart Security pozwala na używanie go przez 30 dni. Ma nieco ograniczoną funkcjonalność w stosunku do pełnej – na przykład nie współpracuje z serwerami plikowymi Windows. Z drugiej jednak strony nie trzeba się nigdzie rejestrować, aby jej używać. ESET Smart Security po polsku zapewnia kontrolę antyspamową oraz firewalla. Ponadto używana jest skuteczna technologia ThreatSense, która pozwala programowi na samodzielne wykrywanie zagrożeń. Aplikacja cechuje się duża prędkością działania oraz małym zużywaniem zasobów RAM, dzięki temu nie spowalnia pracy systemu.

ESET Smart Security to jeden z lepszych programów ochronnych na rynku. Współpracuje z popularnymi klientami pocztowymi (jak Outlook czy Thunderbird), jest też zintegrowany z własnym narzędziem diagnostycznym. Jego działania sprawia, że system zostaje zoptymalizowany i działa szybciej. Warto też dodać, że aplikację w pełnej wersji można nabyć bezpośrednio na stronie producenta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0