WindowsProgramyEssentialPIM Free 5.57

EssentialPIM Free 5.57 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
EPim Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Integracja z aplikacją Android i iOS
  • Wygodne organizowanie wydarzeń
Minusy:
  • W darmowej wersji: brak możliwości dodawania załączników

EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy. Ponieważ jest to program w pełni darmowy, można pobrać go w każdej chwili. Jako że instalka posiada nieco mniej niż 7.9 MB, pobranie EssentialPIM Free zajmie tylko kilka chwil. A czy warto? Przyjrzyjmy się zaletom tej aplikacji.

Program posiada pełną synchronizację z Outlookiem, pozwala na eksport i import plików HTML, CSV, TXT i RTF. Możemy zabezpieczać wszystkie dane hasłami, dzięki czemu mamy pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do naszych zapisków. Oprócz tego dostajemy tu także możliwość wprowadzenia własnej kategorii zadań. Można polecić tą aplikację każdemu, kto tylko prowadzi aktywne życie, ma dużo spotkań, terminów, zadań do wykonania, itp. Jako, że EssentialPIM Free jest dostępny po polsku, wszystkie opcje będą doskonale zrozumiałe dla wszystkich użytkowników, nawet tych nie znających żadnych języków obcych.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, jest to program tylko i wyłącznie pod Windowsy. Można używać go bezproblemowo na XP i Vista. Także i pod Windows 7 EssentialPIM Free spisuje się bez zarzutu. Jest to program darmowy, jeśli ktoś chciałby mieć nieco więcej opcji, polecamy płatną wersję Pro. Zawiera ona takie wygodne rozwiązania jak synchronizacja ze smartfonem, łatwe tworzenie kopii zapasowej i inne. Jej opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0