WindowsProgramyEudora 7.1.0.9

Eudora 7.1.0.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
QUALCOMM Incorporated
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1627

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Lekki i sprawny klient poczty elektronicznej.
  • Kilka ciekawych i przydatnych opcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa mimo angielskiego interfejsu.
Minusy:
  • Początkujący mogą mieć problem z obsługą angielskiego interfejsu.
  • Na rynku znajdziemy wiele nieco lepszych darmowych alternatyw.

Eudora to bardzo ciekawa alternatywa dla komercyjnych i bardzo popularnych programów pocztowych. Mimo iż program nie bije rekorów popularności i nie stoi za nim sztab marketingowców, posiada bardzo wiele ciekawych i przydatnych funkcji.

Do najciekawszych i najbardziej przydatnych funkcji należy między innymi system SpamWatc, za pomocą którego przefiltrujemy wszystkie śmieci, z których większość jest automatycznie kierowana do czekającego na nie folderu. Oprócz tego na uwagę zasługuje moduł MoodWatch, który ostrzega przed potencjalnie niebezpieczną zawartością przychodzących, a także wychodzących wiadomości. Ponadto warto wspomnieć o Content Concentrator, czyli funkcji ułatwiającej prześledzenie wymiany informacji.

Należy pamiętać, że po instalacji programu należy wybrać opcję licencyjną. W tym celu przechodzimy do menu, w którym wybieramy Help, a następnie klikamy na Payment & Registration. Tam do wyboru mamy opcję płatną (paid mode), bezpłatną z reklamami (sponsored mode) oraz bezpłatną z ograniczoną funkcjonalnością (light mode).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0