WindowsProgramyEusing Free Registry Cleaner 3.2

Eusing Free Registry Cleaner 3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Eusing Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,94 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
352

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosta i intuicyjna obsługa.
  • Możliwość szybkiego i sprawnego polepszenia wydajności systemu.
  • Stabilna i szybka praca.
  • W przypadku wystąpienia błędu, możliwość cofnięcia dokonanych zmian.
Minusy:
  • Nieuważna obsługa może doprowadzić do uszkodzenia systemu.

Eusing Free Registry Cleaner to w pełni bezpłatne i proste w obsłudze oprogramowanie, za pomocą którego przeanalizujemy system operacyjny w poszukiwaniu wszystkich błędnych wpisów w rejestrze, a następnie usuniemy je z dysku twardego zyskując wydajność i sprawność całej maszyny.

Do największych zalet programu Eusing Free Registry Cleaner należy przede wszystkim prosty w obsłudze interfejs użytkownika w języku polskim. Wspomniana obsługa ogranicza się praktycznie do kilku kliknięć, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z oczyszczeniem systemu z błędów. Wystarczy wybrać opcję „Skanuj rejestr”, a następnie po przeprowadzeniu skanowania i analizy, potwierdzamy chęć przeprowadzenia całego procesu.

Program Eusing Free Registry Cleaner skanuje system operacyjny Windows w poszukiwaniu błędnych wpisów dotyczących czcionek, nieprawidłowych plików pomocy, uruchamianych programów, rozszerzeń programów, lokalizacji aplikacji, usług systemu Windows, przestarzałego i odinstalowanego oprogramowania, menu start, skrótów, dźwięków, współdzielonych plików DLL etc. Co ciekawe, przed dokonaniem zmian możemy wykonać kopię bezpieczeństwa, aby przywrócić poprzednią wersję na wypadek wystąpienia błędu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0