WindowsProgramyeXPert PDF Reader 9.0.180

eXPert PDF Reader 9.0.180 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Visage Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs wzorowany na MS Word
  • Płynność i szybkość działania
Minusy:
  • Brak polonizacji

Jak się nietrudno domyślić po nazwie, eXPert PDF Reader 9.0.180 to program przeznaczony głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w formacie PDF. Jest to jeden z wielu alternatywnych programów dla Adobe Readera, znajdującego się na większości komputerów i – niestety – nie zawsze spisującego się perfekcyjnie. Czy eXPert PDF Reader 9.0.180 jest pod tym względem lepszy? Zdaniem większości jego użytkowników – tak. Jednak nie ma co słuchać cudzych opinii, najlepiej pobrać aplikację i zobaczyć samemu, jak spisuje się ona w działaniu. Tym bardziej, że pobranie eXPert PDF Reader jest za darmo – wystarczy kliknąć na poniższy link.

Dzięki temu programowi możemy bez problemu przeglądać pliki PDF, modyfikować go oraz kopiować zawartość (zarówno tekst, jak i grafikę). Dopuszczalne jest również dodawanie cyfrowych pieczątek do danego dokumentu, co przyda się w firmie czy biurze, na przykład jako oznaka akceptacji czy też odrzucenia propozycji zawartych w dokumencie. Oprócz tego dostępny za darmo eXPert PDF Reader 9.0.180 umożliwia tworzenie i kasację zakładek oraz dodawania komentarzy.

Polecamy ściągniecie aplikacji osobom znającym angielski, ponieważ nie ma wydania eXPert PDF Reader po polsku. Nie przeszkadza to co prawda w odczytywaniu samego dokumentu, jednak jeśli chcemy pozmieniać opcje lub też zmienić konfigurację, będzie on niezbędny. Wiele osób zwraca uwagę, że w porównaniu z konkurencyjnymi aplikacjami szybciej otwiera on dokumenty. Czy mają rację? Radzimy ściągnąć tą aplikację i sprawdzić to samemu. Tym bardziej, że nie kosztuje to ani grosza.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0