WindowsProgramyF-Secure Internet Security 2014

F-Secure Internet Security 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
F-Secure Corp.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
53.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Wysoka wykrywalność
Minusy:
  • Przeciętna wydajność

F-Secure Internet Security to cieszący się dużą popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach. Niestety, nie ma wydania F-Secure Internet Security za darmo, jednak mamy na naszych stronach wersję testową produktu, która pozwoli ocenić jego skuteczność. A trzeba przyznać, że jest ona naprawdę spora, co udowadniają liczne, specjalistyczne testy na wykrywalność wirusów i innych zagrożeń. Pobranie F-Secure Internet Security z naszej strony pozwoli to zresztą stwierdzić osobiście. 

Program oferuje filtr antyspamowy, zaporę sieciową, osłonę przeciw wirusom, szpiegom (spyware) oraz moduły kontroli aplikacji i kontroli rodzicielskiej. Żaden wirus czy robak nie ma szans! Ponieważ F-Secure Internet Security jest dostępne w wersji polskiej, nikt nie będzie mieć problemów ze zrozumieniem opcji lub też komunikatów programu. Wielu użytkowników podkreśla także wygodną obsługę - nie mamy tu irytujących, wyskakujących co chwila okienek, zaś sama aplikacja nie pyta o znane programy.

F-Secure Internet Security działa pod Windows 7, 8, Vista i XP. Aplikacja ta jest cały czas rozwijana i rozbudowywana, przez co mamy cały czas aktualizacje. Są one automatyczne, więc użytkownik nie musi sprawdzać tego osobiście. Nie bez powodu F-Secure Internet Security zaliczany jest do jednego z najlepszych obecnie na rynku pakietów antywirusowych. Zachęcamy wiec do poznania go osobiście – wystarczy tylko kliknięcie w poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie jego wersji demonstracyjnej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0