WindowsProgramyFaceGen Modeller 3.5.3

FaceGen Modeller 3.5.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Singular Inversions Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
37 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
508

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Zaawansowane możliwość modyfikacji twarzy
  • Łatwa obsługa
  • Generator losowych twarzy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

FaceGen Modeller jest aplikacją pozwalającą na modelowanie twarzy w 3D. Program umożliwia automatyczne tworzenie twarzy ludzi różnych ras i w różnym wieku. FaceGen Modeller cechuje się prostą obsługą, tak, że nawet początkujący twórcy 3D nie mają problemu z jego obsługą, mimo tego, że jego możliwości są całkiem spore.

FaceGen Modeller daje możliwość automatycznego generowania realistycznych twarzy po uprzednim ustaleniu płci, wieku oraz koloru skóry. Możliwe jest również całkowite zdanie się na los lub samodzielne modyfikowanie twarzy. Program daje możliwość kreowania twarzy na podstawie zdjęć oraz importowania tekstur wykonanych z innych programów. W bazie aplikacji znajdziemy dziesiątki kształtów nosów, podbródka czy tekstur skóry. 

Wygenerowane twarze można zapisywać w popularnych formatach graficznych (BMP, JPEG, TGA oraz TIFF), a także przenosić do formatów umożliwiających dalszą obróbkę. Modele możemy eksportować do programów Autodesk Maya, Lightwave oraz plików OBJ, XSI, VRML1, VRML97 i STL. Program może być wykorzystywany do tworzenia animacji oraz gier wideo. 

Wersja testowa FaceGen Modeller jest dostępna bezpłatnie. Licencja na komercyjne korzystanie z aplikacji, bez ograniczeń, to wydatek rzędu 299 dolarów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0