WindowsProgramyFaktura VAT PRO 2013

Faktura VAT PRO 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
RAFSOFT.NET
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
25.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
486

Nasza ocena:

Krzysztof Król
5
Plusy:
  • archiwizacja danych
  • możliwość rozliczenia niemal każdego rodzaju faktur
  • zapisywanie dokumentów w różnych formatach
Minusy:
  • płatna pełna wersja

Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne. Aplikacja pozwala na pełną konfigurację wyglądu dokumentu – od napisów na fakturze zaczynając, na wyborze stylu drukowania kończąc. Nie jest to program darmowy, jeśli jednak chcesz sprawdzić jego możliwości, pobierz Faktura VAT w wersji demonstracyjnej. To wydanie programu ukaże większość z jego możliwości. 

 

Dzięki Faktura VAT PRO w wersji 2013 można tłumaczyć rachunek na jeden z wielu języków obcych, mamy tu także wsparcie dla różnych walut. Stworzony dokument można wydrukować jako dokument w formacie PDF, zapisać jako JPG lub html. Aplikacja pozwala także na dowolną numerację dokumentów i zdefiniowanie ich formatu. X wersją PRO moduł dostajemy też moduł pozwalający na obsługę kilku magazynów, tworzenie spisów z natury oraz aktualizację stanów. Program obsługuje dowolną ilość firm. Można także dzięki niemu stworzyć cennik, a wszystko eksportować w wygodny sposób do formatów HTML, CSV, XML czy jako bazę SQL. Po zakupie licencji, aplikacja zostanie automatycznie aktualizowana w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek nowości.

 

Z pewnością każdej firmie przyda się także opcja tworzenia statystyk z wykresami 3D. Z programu może korzystać kilka stanowisk połączonych wspólną bazą, więc wszelkie zmiany widoczne są na bieżąco dla wszystkich użytkowników. Dodatkowo w programie mamy możliwość łatwej archiwizacji wszystkich danych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0