WindowsProgramyFaktura VAT Standard 2013

Faktura VAT Standard 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
RAFSOFT.NET
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
442

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • możliwość rozliczania wielu rodzajów faktur
  • zapisywanie dokumentów w wielu formatach
Minusy:
  • płatna pełna wersja

Każde biuro, czy firma potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie robić tego ręcznie, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT w wersji 2013 STANDARD. Dostępna wersja testowa pozwoli na ocenienie możliwości aplikacji. A jest ich mnóstwo.

 

Zacznijmy od tego, że program pozwala na tworzenie takich dokumentów jak faktury VAT, korekty, rachunki, paragony, druki z kodami kreskowymi, faktury proforma, przelewy, KP/KW, oferty dla klientów, druki pocztowe, noty korygujące i wiele, wiele innych. Praktycznie jest tu każdy rodzaj druku, jaki firma może potrzebować. Dodatkowo można tłumaczyć druki na język obcy. Nie do przecenienia jest także baza danych kontrahentów, która powiązana jest z wystawianiem faktur i sprawdza, czy wpisywane dane są prawidłowe.

 

Faktura korygująca VAT, dzięki temu programowi to tylko kilka chwil. Można także importować i eksportować dane, zapisane w formatach CSV (obsługiwanych przez Excel). Dodatkowo mamy tutaj do czynienia z automatycznymi aktualizacjami, przez co możemy być pewni, że zawsze jesteśmy w posiadaniu najnowszej odsłony. Użyteczną opcją jest możliwość dodawania modułów, jak na przykład importowanie zamówień z serwisu aukcyjnego Allegro.pl, czy sprawdzanie płatności według historii rachunków z banków internetowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0