WindowsProgramyFaktura 1! Plus 5.4

Faktura 1! Plus 5.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
TGSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
330

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • menu w języku polskim
  • prosty w obsłudze interfejs
  • możliwość tworzenia kilku dokumentów jednocześnie

Faktura 1! Plus w wersji 5.4 to użyteczne narzędzie, które przyda się każdej firmie. Jej głównym zadaniem, jak sama nazwa wskazuje, jest pomoc przy fakturowaniu. Mamy tutaj wszystko, co potrzeba aby stworzyć dokument sprzedaży. Może być to nie tylko faktura VAT, ale także rachunek, korekta poprzedniej faktury, czy też pro forma. Na tym pożyteczne cechy aplikacji się nie kończą, jednak wypada od razu zaznaczyć, że Faktura 1! Plus jest aplikacją darmową i każdy może ją pobrać i używać w bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

 

Prócz samego wystawiania dokumentów mamy tu także do czynienia z różnego rodzaju kartotekami: kontrahentów, asortymentu, a także generatorem raportów. Jako że program jest w całości po polsku, żadna instrukcja do Faktura 1! Plus nie będzie potrzebna. Kolejną użyteczną cechą aplikacji jest możliwość tworzenia kilku dokumentów jednocześnie, co znacznie ułatwia pracę. A jako że mamy tu opcję pracy w sieci, przyśpiesza to znacznie proces fakturowania i wstawiania dokumentów. Faktura 1! Plus pozwala zestawiać sprzedaż wedle wybranych przez użytkownika kryteriów. Możemy także wykonywać projekty graficzne faktur oraz kontrolować spłatę należności i zobowiązań. Jak więc widać, Faktura 1! Plus znacznie ułatwi życie w każdej firmie i nie narazi jej na dodatkowe koszty. 

Całość ponadto nie zajmuje wiele miejsca na dysku naszego komputera i może być instalowana nawet na nieco starszym sprzęcie z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0