WindowsProgramyFakturka 1.46

Fakturka 1.46 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Piotr Trocewicz
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4
Plusy:
  • możliwość projektowania wyglądu faktur
  • rozliczenia w PLN, USD i Euro
  • menu w języku polskim

Prowadzisz małą firmę i masz dość ręcznego wystawiania faktur? A może program, którego używasz, jest dość niewygodny w obsłudze? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. To dostępna za darmo Fakturka w wersji 1.46. Dzięki niej znacznie ułatwisz sobie pracę. Ten program stworzony został do szybkiego i wygodnego wystawiania faktur.

 

Dzięki polskiemu menu całość jest prosta w obsłudze i powinni poradzić z nią sobie nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy. Ponadto prezentowana aplikacja posiada szereg użytecznych funkcji dla każdego, kto wystawia codziennie rachunki. Możesz dzięki niej wystawiać faktury w takich walutach jak PLN, USD czy Euro. Prócz tego mamy możliwość zaprojektowania wyglądu faktury czy też wprowadzania do nich poprawek. Program pozwala także prowadzić rejestr faktur i kontrahentów, który można filtrować w wygodny sposób. Fakturka 1.46 to program, który pozwoli również wydrukować potwierdzenie przelewu lub wpłaty do banku, wykonywać nadruki na kopertach oraz wystawiać noty korygujące. Jak więc widać, aplikacja ta to nie tylko fakturowanie, ale również i inne użyteczne funkcje.

Dodatkowo Fakturka pozwala na drukowanie rachunków na papierze zwykłym lub perforowanym, a na każdej fakturze zostaje nadrukowany numer PKWiU.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0