WindowsProgramyFences 2.10

Fences 2.10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Stardock Corporation Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,84
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
391

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Niezwykła prostota obsługi – nawet dla początkujących użytkowników.
  • Nie wpływa negatywnie na działanie systemu.
  • Zajmuje niewiele miejsca.
  • Wprowadza porządek na pulpicie.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Niekiedy powoduje problemy z kopiowaniem plików.

Fences to bardzo przydatne i niezwykle proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli zapanować nad chaosem na pulpicie komputera. Za pomocą tej niewielkiej aplikacji możemy uporządkować liczne ikony i foldery umieszczone na pulpicie komputera.

Po zainstalowaniu programu Fences możemy ikonki, pliki, dokumenty czy foldery zamknąć w specjalnych „zagrodach”. Jeśli na pulpicie mamy kilkanaście lub kilkadziesiąt elementów porozrzucanych bez ładu i składu, program Fences pozwoli nam wprowadzić porządek i harmonię. Za pomocą tego niewielkiego programu możemy ukryć zbędne lub rzadko używane ikony, posegregować foldery według kryteriów lub zawartości etc. 

Za pomocą Fences możemy posegregować wszystkie elementy zamieszczone na pulpicie według rodzajów programów, dokumentów, stron internetowych etc. Wszystkie „zagrody” możemy opisać, przystosować wybierając kolory, kształty itp. Co ciekawe, możemy w ciągu ułamka sekundy ukryć wszystkie ikony i zagrody umieszczone na pulpicie – wystarczy kliknąć dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na wolnym miejscu na pulpicie. 

Obsługa programu jest niezwykle prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie uporządkować swój pulpit. Aby stworzyć nową „zagrodę” wystarczy zaznaczyć dowolny obszar, a następnie kliknąć odpowiednią opcję w wyświetlonym menu. Ponadto po zainstalowaniu programu, wszystkie nieprzypisane do żadnej zagrody ikony i elementy są segregowane i automatycznie układane w wolnych miejscach. 

Program udostępniany jest na zasadzie 30-dniowej licencji trial i posiada nieco ograniczoną w stosunku do płatnej wersji funkcjonalność.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0