WindowsProgramyFileZilla 3.7.3

FileZilla 3.7.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Tim Kosse
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo proste i bezproblemowe działanie.
  • Intuicyjny i wygodny interfejs.
  • Wysoka wydajność i mały apetyt na zasoby systemu.
Minusy:
  • Brak.

FileZilla to bardzo popularny, bezpłatny i prosty w obsłudze program będący klientem serwerów FTP. Dzięki prostej obsłudze i wygodnym rozwiązaniom nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom bez doświadczenia i wiedzy informatycznej.

Program FileZilla jest bardzo popularny i lubiany przez użytkowników na całym świecie, a to wszystko dzięki prostej obsłudze i wysokiej wydajności. W najnowszej wersji aplikacji znajdziemy między innymi możliwość śledzenia całkowitej prędkości transferu w dymku nad wskaźnikiem transferu, zaś do kosmetycznych zmian można zaliczyć między innymi zmianę terminu SSL na TLS. Producent zapewnia również, że poprawiono wydajność programów przy pracy z zabezpieczonymi serwerami FTP.

Nie zapomniano również o poprawkach w interfejsie, który jest teraz jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny. Dla poprawy komfortu dodano także możliwość sprawdzania całkowitej prędkości transferu zatrzymując kursor myszy nad wskaźnikami transferu w prawym dolnym rogu okna programu. W podobny sposób możemy sprawdzić listę obsługiwanych protokołów: FTP, FTP przez SSH oraz FTP przez TLS.  W tym celu wystarczy zawiesić kursor nad polem Host.

FileZilla posiada również nową opcję, która ignoruje funkcję przeciągnij-i-upuść w momencie, gdy kopiowany plik jest taki sam jak docelowy. Ponadto, gdy użytkownik edytuje pliki bezpośrednio z poziomu programu, FileZilla stosuje priorytet dla przekazywanych na serwer zmian. Nie zapomniano również o optymalizacji pracy SFTP oraz kilku mniejszych modyfikacjach poprawiających zużycie pamięci, wydajność etc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0