WindowsProgramyFilmoteka 1.61

Filmoteka 1.61 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Pacer
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.88 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
445

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • Prosta obsługa mimo dość rozbudowanych funkcji.
  • Szybkie katalogowanie i segregowanie nawet ogromnej biblioteki filmów.
  • Jasny i czytelny interfejs.
  • Współpraca z polskimi serwisami filmowymi.
Minusy:
  • Zaawansowani i wybredni użytkownicy mogą narzekać na nieliczne błędy i wahania stabilności.

Filmoteka to bardzo zaawansowany, choć prosty w obsłudze i niezwykle przydatny program do katalogowania i segregowania filmów zapisanych zarówno na dysku twardym, jak i nośniku przenośnym np. pamięci USB czy też dysku zewnętrznym.

Program Filmoteka przyda się w szczególności tym użytkownikom, którzy są miłośnikami filmów i bez kinematografii nie wyobrażają sobie życia. Jeśli ilość filmów na dysku twardym przekracza kilkadziesiąt, ich ręczna segregacja, katalogowanie i przeszukiwanie to ogromny problem, dlatego też instalacja programu Filmoteka może okazać się idealną decyzją.

Za pomocą programu Filmoteka nie tylko poukładamy filmy, ale również sporządzimy kompaktową i bardzo wygodną bibliotekę filmów. Narzędzie jest w stanie wyszukać szczegółowe informacje o danym filmie, kodekach audio i video, jak również o rozmiarze, rozdzielczości, czasu trwania itp. Program oferuje dwie podstawowe opcje umożliwiające przeszukiwanie zasobów dyskowych (Wyszukaj filmy), jak również opcję przeglądania płyt i nośników zewnętrznych (Autoodczyt).

Stworzoną za pomocą programu bazę danych filmów możemy przenieść do plików TXT bądź XLS, zaś wymagający mogą skorzystać z możliwości importowania bazy z Excela (w formacie txt). Co więcej, program jest w stanie współpracować z kilkoma polskimi serwisami filmowymi, dzięki czemu szybko znajdziemy opis do danego filmu, sprawdzimy obsadę, ocenę itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0