WindowsProgramyFirebug 1.12.3

Firebug 1.12.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Firebug Working Group
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Przeglądanie kodu strony jest łatwe
  • Możliwość edycji w czasie rzeczywistym kodu CSS, HTML i JavaScript
  • Darmowa, otwarta licencja
Minusy:
  • Tylko dla Firefoksa

Wtyczka Firebug 1.12.3 to dodatek do popularnej przeglądarki Mozilla Firefox, który adresowany jest dla osób zajmujących się programowaniem. Dodaje on do „liska” mnóstwo użytecznych funkcji, które z pewnością każdy projektant stron i programista doceni. Mamy tu więc debugowanie kodów HTML i CSS, kontrolę skryptów Java w czasie rzeczywistym czy tez monitorowanie CSS. Firebug jest dostępny z tej właśnie strony – nie kosztuje on ani grosza, ponieważ twórcy wtyczki opublikowali ją jako freeware.

Posiadacze najnowszej - i nie tylko - wersji przeglądarki od fundacji Mozilla, nie będą mieć żadnych problemów i skorzystają ze wszelkich opcji dawanych przez Firebug. Jedną z nich jest wyświetlanie obiektowego modelu dokumentu. Przeznaczony dla Firefox Firebug nie został wydany po polsku. Nie powinno to jednak stanowić większego problemu dla żadnego programisty.

Zachęcamy do zapoznania się z tym nietypowym, idealnym dla programistów dodatkiem. Dzięki niemu można podejrzeć, jak wyglądają strony tworzone na całym świecie, co może być nieocenioną pomocą i kopalnią wskazówek zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0