WindowsProgramyFirefox 12

Firefox 12 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Fundacja Mozilla
Licencja:
MPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
466

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Łatwa obsługa
  • Polski interfejs
  • Duża liczba rozszerzeń
Minusy:
  • Wysokie zużycie pamięci

Firefox 12 to jedna z archiwalnych wersji popularnej przeglądarki z lisem w logotypie. Program jest rozwijany od wielu lat na zasadzie wolnej licencji oprogramowania, dzięki czemu nowe wersje pojawiają się szybko, a przeglądarka posiada tysiące dodatków rozszerzających funkcjonalność. 

Wersja oznaczona numerem 12 pojawiła się w 2012 roku i wnosiła kilka innowacji, które sprowadzały się do szybszego działania, lepszego wykorzystywania możliwości obliczeniowej komputera oraz usprawnionych funkcji interfejsu – poprawiono menedżer pobierania plików (automatyczne pobieranie linków ze schowka), dodano funkcję ułatwiającą aktualizację przeglądarki: nie jest wymagany już tryb administratora w systemie Windows. Program tworzy również listę często odwiedzanych stron internetowych, dzięki czemu ułatwione jest uruchomianie ulubionych witryn. Funkcjonalność Firefox 12 może być rozszerzana przez liczne dodatki, dostępne w usłudze Addons Mozilla, które np. ułatwiają pobieranie multimediów ze stron takich jak YouTube czy pozwalają na wygodniejsze organizowane zakładek. 

Firefox 12 jest ostatnią wersją przeglądarki działającą na Windows 2000. Program można pobrać za darmo z naszego serwera, gdzie zamieszczono edycję przystosowaną do uruchomienia na platformie Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0