WindowsProgramyFirefox 13

Firefox 13 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Fundacja Mozilla
Licencja:
MPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.51 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
464

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Łatwa obsługa
  • Dostęp do wielu dodatków
Minusy:
  • Przy pracy z wieloma kartami - wysokie obciążenie procesora i pamięci

Firefox 13 to archiwalna wersja przeglądarki internetowej Fundacji Mozilla, która miała premierę w czerwcu 2012 roku. Od tego czasu program znacząco się rozwinął, jednak jeśli z jakiś względów chcesz używać tej wersji aplikacji – poznaj jej funkcje. 

Firefox 13 otrzymał zmodyfikowany interfejs z odświeżonym paskiem kart oraz nową stronę domową, która daje szybki dostęp do zakładek, historii oraz wyszukiwarki Google. Poza tym, program ma usprawniony mechanizm przewijania. 

Z kwestii technicznych warto odnotować fakt, że Firefox 13 został udoskonalony w kwestii, która jest bolączką tej przeglądarki – zużycia procesora i pamięci RAM. Gospodarowanie zasobami jest oszczędne, jednak gdy korzystamy z wielu kart i dodatków, liczba wykorzystanej pamięci jest wysoka. Firefox wyróżnia się ogromną liczbą dodatków, które można instalować: mogą one dawać dostęp do zewnętrznych usług internetowych, usprawniać przeglądanie czy udostępniać nowe usługi webdeveloperom. 

Firefox 13 jest dostępny za darmo, w polskiej wersji językowej. Dostępna na naszej stronie wersja jest kompatybilna z systemem Windows, jednak Mozilla przygotowała również odmiany na Linuksa oraz Maka.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0